تاریخ : چهارشنبه، 16 مرداد ماه، 1392
موضوع : كامپيوتر,اخبار سايت,دانلود رايگان ايران,موبايل,بازي و گيم,فيلم و كارتون,سرگرمي و تفريحي,هنري,سينما,پزشكي,آموزش,خانه و خانه داري,نرم افزار كامپيوتر,بازي و گيم كامپيوتر,مقاله كامپيوتر,شبكه,سايت و وب مستر,بك گراند كامپيوتر,اخبار كامپيوتر,نرم افزار موبایل,تم و قالب,آموزش شبکه,اندرويد نرم افزار,اندرويد اخبار,اندرويد گيم,اندرويد,سيمبين نرم افزار,سيمبين گيم,سيمبين اخبار,سيمبين,خبرها,جاوا گيم,بادا گيم,کامپیوتر گيم سبک,کامپیوتر گيم حاثه ای,کامپیوتر فلش گیم,کامپیوتر گيم سنگین,مبدل کامپیوتر به سونی1,مبدل کامپیوتر به سونی2,مبدل کامپیوتر به XBOX,مبدل کامپیوتر به Sega,مبدل کامپیوتر به Nitendo,مبدل کامپیوتر به Atari,ابزار ساخت گیم,آموزش کامپیوتر,آموزش شبکه,نرم افزار های پزشکی,دانستنیهای پزشکی,طب سنتی,کارتون سینمایی,کارتون سریالی,فیلم سینمایی,فیلم سریال,فیلم مستند,راز بقا,فیلم علمی,خیاطی,آشپزی,بافتنی,تزئینات ، گل و گیاه,موسیقی,نقاشی,جاوا نرم افزار,بادا نرم افزار

سایت دانلود رایگان راه اندازی شد

بلاخره انتظار ها به پایان رسید و سایت دانلود رایگان راه اندازی شد

به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر و تمام شدن تمامی مراحل طراحی ، سایت دانلود رایگان راه اندازی شد ، امید است اعضای محترم سایت به خاطر این تاخیر نسبتا طولانی دست اندرکاران سایت را مورد بخشش خود قرار دهند .

قسمت های بیشماری در دانلود رایگان راه اندازی شده ، از امروز به بعد یکی یکی تمامی قسمت های آن آپ می شود و شما سروران همچون گذشته میتواند در سایت خود فعالیت نمایئد .

به درخواست مکرر دوستان و اعضای محترم بیشتر مطالب اول در رابطه با گیم و موبایل ( البته بخش پر طرفدار اندروید ) می باشد که بنده مسئول فعلی آن هستم .

سایت دانلود رایگان عضو فعال می پذیرد و همچنین برای بخش های تالار و انجمن مدیر و مسئول . تمامی دوستانی که مایل به همکاری هستند لطفا با آدرس ایمیل info@dlfreeir.com تماس حاصل نمایند و یا در بخش نظرات همین مطلب کامند بگذارند .

سایت دانلود رایگان ایران " چمدانی پر ارزش برای هر ایرانی با هر سلیقه "ضمیمه ندارد

لطفا در صورت تمایل به همکاری فقط از آی دی خود دراین سایت استفاده نمائید و از وارد کردن ایمیل خود در این بخش خود داری نمائید چون افراد سود جو آدرس های ایمل شما را برداشته و هرزنامه ارسال میکنند ، از طرف دانلود رایگان ایران هیچ نوع ایمیل تبلیغاتی ارسال نمیگردد ، فقط در زمان رجیستر شدن ( ثبت نام کردن ) و و یا فراموشی پسورد فقط از آدرس ایمیل شما استفاده میشود ولاغیر .

سایت دانلود رایگان ایران
منبع این مقاله : :دانلود رایگان ایران
آدرس این مطلب : http://www.dlfreeir.com/3//16-5-1392/اخبار سايت/سایت-دانلود-رایگان-راه-اندازی-شد/