نقل قولsiavash82ir نوشته است:
رشد های عجیب و غریب در سایت الکسا!

هر بیننده جدی برای یک

عضويت  / ورود
هزینه دارد، اینکه یک سایت در چند هفته و چندماه  بدون اجرای هیچ

عضويت  / ورود
موثر در رده های بالای الکسا قرار می گیرد.برای فهمیدن این ماجرا یک نگاه به آمار سایت مورد نظر خود در وب سایت الکسا بیاندازید، بالا و پایین شدن غیر معمول نشان از یک فریب هست پس به این گونه سایت ها اعتماد نکنید!

آمارهای اشتباه، استفاده از روش های اسپم برای رشد، رویاهای آتشین، سرقت محتوا از سایت ها بدون مجوز صاحب سایت و آگهی دهنده و استفاده از محتواهای غیر مرتبط در یک

عضويت  / ورود
برای افزایش آمار ... همه همه مسبب آن شده است که روز به روز اعتماد در صاحبان کسب و کارها برای فعالیت در سایت های نیازمندی کمرنگ تر شود.


اما چگونه یک سایت مناسب برای درج آگهی های رایگان و ویژه خود بیابیم؟


فقط کافی است از سایت های با شرایط زیر دور کنید:

فقط به آمارهای داده شده در خود سایت اعتماد نکنید!برای اینکه مطمئن شوید وب سایتی که می خواهید در آن فعالیت نمایید از آمار بازدید قابل توجه ای برخودار است می توانید از سایت های از قبیل Alexa.com و trafficestimate.com استفاده نمایید و آمارهای سایت مورد نظر خود را با آمارهای سایت های معروف و پربازدید ایرانی مقایسه نمایید.

از سایت های اسپم دوری کنید!

در

عضويت  / ورود
و یا سایت هایی که طراحی شده اند و به صورت اسپم وار برای خود بیننده ایجاد می کنند، نه تنها برای شما مفید نیستند بلکه ممکن است برای شما مضر نیز باشند. این سایت ها کاربر را با یک محتوای نامربوط به سایت خود کشید و آگهی شما را به ایشان نشان می دهد، مثلا یک دانشجو دنبال یک پروژه برای درس خود است روی لینک ایندکس های تولید شده در اینگونه سایت ها کلیک کرده و وقتی صفحه باز می شود آگهی شما را می بینید؟ اگر شما به جای آن دانشجو بودین چه احساسی نسب به آن کسب و کار پیدا می کردید؟!

وقتی سایتی محتوای غیر مرتبط دارد، بیننده های آن خیلی برای یک کار تجاری جدی مناسب نیست، از این سایت ها دوری کنید؟
برای کسب و کار شما فقط بیننده مهم نیست!

جنس و نوع بیننده ها نیز مهم است، وقتی رتبه خوب یک سایت را می بینید، محتواهای آن را نیز ببینید، بسیاری از این بیننده ها به واسطه محتواهای غیرمرتبطی به آن سایت ها رجوع می کنند که به درد کسب و کار شما نمی خورند.

در نهایت امیدواریم که وب سایت های تجاری که روز به روز در ایران رو به افزایش است  با نوآوری و خلاقیت در یک بستر رقابتی سالم چشم اندازی دلنشین از بستر

عضويت  / ورود
در ایران ایجاد نموده و روز به روز به کسب و کارهای که از این رسانه برای فروش بیشتر محصولات خود استفاده می کنند، افزوده شود.


عضويت  / ورود

عضويت  / ورود

عضويت  / ورود
  

عضويت  / ورود

عضويت  / ورود

عضويت  / ورود

عضويت  / ورود

عضويت  / ورود==================
دوست عزیز
بک لینکهای زیادی در طلب گذاشته اید و این باعث می شود که این صفحه از رنکینگ سایت خارج شود در هر مطلب لطفا از یک نهایتا سه بک لینک استفاده کنید
ما با بک لینک مشکلی نداریم به شرطی که سوء استفاده از منابع نباشد
مدیریت وب سایت